Vedenie oblasti

Všeobecné otázky

  • Máte všeobecné otázky o nákupe
    alebo našom nákupnom programe?
  • Potom patríte k nám a
    pošlite nám mail.

Nákup

Kontakt na náš nákup

Nákup Systemtechnik Harry Giesler
Vedúci oblasti nákupu

Telefón: +49 7351 342-0
Fax: +49 7351 342-6179
Email: purchasing.systems@handtmann.de

Sériový nákup

Investície súvisiace s výrobkom

  • Formy
  • Nástroje na odihlovanie
  • Prípravky/zariadenia
Mathias Nothacker
Nákup

Email: mathias.nothacker@handtmann.de
Dotazník dodávateľa

Povrchy a odlievané komponenty

  • Vonkajšie odlievanie
  • Povrchová úprava
  • Čistenie odliatkov
Manuel Jäger
Nákup

Telefón: +49 7351 342-6114
Fax: +49 7351 342-8114
Email: manuel.jaeger@handtmann.de
Dotazník dodávateľa

Mechanické obrábanie

  • Externé mechanické obrábanie
Karl Link
Nákup

Telefón: +49 7351 342-6365
Fax: +49 7351 342-8365
Email: karl.link@handtmann.de
Dotazník dodávateľa

Montážne komponenty

  • Spojovacia technika
  • Tesnenia
  • Plastová technika
  • Normalizované súčiastky
  • Technika tvárnenia
  • Technika obrábania rezaním
  • Pieskové jadrá
Frank Kösler
Nákup

Telefón: +49 7351 342-6118
Fax: +49 7351 342-8118
Email: frank.koesler@handtmann.de
Dotazník dodávateľa

Všeobecný nákup

Energia

  • Prúd
  • Plyn
Harry Giesler
Nákup

Telefón: +49 7351 342-6493
Fax: +49 7351 342-8493
Email: harry.giesler@handtmann.de
Dotazník dodávateľa

Investície

  • Stroje
  • Zariadenia
  • Upínacie nástroje
Daniel Grimm
Nákup

Telefón: +49 7351 342-6110
Fax: +49 7351 342-8110
Email: daniel.grimm@handtmann.de
Dotazník dodávateľa

Pomocné a prevádzkové látky, služby, údržba

  • Pomocné a prevádzkové látky
  • Náhradné diely
  • Obaly
  • Služby
  • Ošetrovanie a údržba
  • Dopravné služby
Frank Schiek
Nákup

Telefón: +49 7351 342-6563
Fax: +49 7351 342-8563
Email: frank.schiek@handtmann.de
Dotazník dodávateľa

Manažment dodávateľov

Vývoj a podpora dodávateľov

  • Odstupňovanie kvality/analýza potenciálu
  • Predbežné plánovanie kvality
  • Schvaľovanie procesov
  • Kontrola kapacít
  • Prvé odoberanie vzoriek
  • Hodnotenie dodávateľov
  • Podpora dodávateľov
  •  Vybavovanie reklamácií
Sascha Milosevic
Vedúci manažmentu dodávateľov

Telefón: +49 7351 342-6559
Fax: +49 7351 342-8559
Email: sascha.milosevic@handtmann.de